+38 (095) 208 41 99

HIL (лазер високої інтенсивності) — це медичний пристрій, який використовує лазерну терапію високої інтенсивності для лікування різних станів опорно-рухового апарату. Принцип роботи пристрою HIL заснований на концепції фотобіомодуляції, яка передбачає використання енергії світла для стимуляції клітинних процесів і сприяння загоєнню тканин.

Апарат HIL випромінює лазерний промінь високої інтенсивності, який проникає глибоко в тканини, стимулюючи клітинну активність і сприяючи відновленню тканин. Лазерний промінь наноситься на уражену ділянку за допомогою ручного аплікатора, що дозволяє точно націлити зону лікування.

Лазерний промінь HIL подається на певній довжині хвилі та рівні потужності, які вибираються на основі конкретного стану, який лікується. Лазерний промінь поглинається тканинами, що стимулює клітинні процеси, такі як виробництво АТФ, синтез колагену та посилення кровотоку. Це може допомогти зменшити запалення, полегшити біль і сприяти загоєнню тканин.

Пристрій HIL зазвичай використовується для лікування таких захворювань, як хронічний біль, артрит, тендиніт і спортивні травми. Лікування є неінвазивним і безболісним, і пацієнти зазвичай відчувають значне зменшення болю та покращення функцій після кількох сеансів.

Загалом, принцип роботи апарату HIL заснований на використанні високоінтенсивної лазерної терапії для стимуляції клітинних процесів і сприяння загоєнню тканин. Доставляючи певну довжину хвилі та рівень потужності лазерної енергії до ураженої ділянки, пристрій HIL може допомогти зменшити біль, запалення та сприяти відновленню тканин.

 

 

Процедури
Назва
Ціна стандартна (грн)
Лазер високої інтенсивності HIL
500
Ударно-хвильова терапія УХТ
450
Лазер високої інтенсивності HIL
(5 процедур)
2300
Лазер + УХТ
(Комбіновано, 5 процедур)
4200
Лазер + УХТ
(Комбіновано, 10 процедур)
8300